Współpracujemy z:
Księgowość

Milton Oaks Accounting to księgowość, obsługa kadr i audyty finansowe. Zespół Milton Oaks składa się z księgowych, audytorów, prawników oraz innych osób z dużym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości oraz zarządzaniu kadrami zarówno w dużych, jak również w średnich i małych przedsiębiorstwach.

Cenimy sobie współpracę z Milton Oaks z uwagi na zwiększające się zainteresowanie naszych polskich klientów w rozszerzaniu działalności o terytorium Republiki Federalnej Niemiec.

Windykacja

ARC Wierzytelności to zespół profesjonalistów z zakresu skutecznej windykacji należności począwszy od monitoringu bieżących płatności, kontaktu z kontrahentami klientów w ramach etapu polubownego, aż do skutecznego wyegzekwowania całości zobowiązania w drodze egzekucji komorniczej.

Silna determinacja  w dążeniu do osiągnięcia przyjętych założeń, sprawiły iż w chwili obecnej na wspólny sukces pracuje zgrany zespół świetnych prawników, wykorzystujący do pełnego usatysfakcjonowania klienta,  swoją  wiedzę i doświadczenie oraz szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Dane osobowe

Zespół Discretia składa się wyłącznie z elitarnych prawników z uprawnieniami zawodowymi, doświadczonych w zarządzaniu projektami z zakresu ochrony danych osobowych oraz compliance.

W zakresie bezpieczeństwa informacji oraz innych kompetencji konsultingowych zespół Discretia wspierany jest przez Partnerów z firmy Trusted Information Consulting.

Life Siences Law

TJ Legal specjalizuje się w life sciences law. Niestety, nie ma dobrego odpowiednika polskiego dla tego angielskiego terminu obejmującego m.in. prawo farmaceutyczne, przepisy dotyczące wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków…

Długo można by jeszcze wymieniać. Pomysłodawca i twórca TJ Legal – adwokat Tomasz Jędrejko zgłębiając meandry przepisów prawa polskiego i unijnego, złapał bakcyla life sciences law i z powodzeniem wspiera nas w obsłudze podmiotów z branży farmaceutycznej.